Om oss

Om Bygdøy Basket

Yeypng

Bygdøy Basket har omkring 100 gutter og jenter i alderen 7-18 år i regelmessig trening, seriekamper og turneringer. Klubbens trenere, lagledere, styre og andre frivillige bidrar til at vi kan driver denne virksomheten. Klubben har en lokal forankring på Bygdøy, men er selvfølgelig åpen for medlemmer også fra andre steder.

 

 

 

 

 

Utmerkelser & rekorder

Jenter 00
IMG_1597

Seriemestre!

J00 jentene, som trenes av Josefine og Nora, har blitt seriemestere i J14(99/00)B. Vi gratulerer.

 

 

 

 

 

 

Gutter 98

SeriemestreBilde!

Inges G98 ble seriemestere i G15 Elite - GRATULERER!

 

 

 

 

 

 

Gutter 01

Seriemestere!!

Per-Einar og G01 gikk til 1 plass i G01-Øst og 3, plassen i G01-Vest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jenter 98

Nummer 2 i sin klasse

J-98 ble nummer 2 i sin klasse

Kontaktpersoner i Bygdøybasket

FunksjonNavnEmailTlf
StyrelederAud Ebba Lieaxlie25@gmail.com94144447
KassererUlrika Thommessenulrikathommessen@yahoo.no47060411
MaterialforvalterTone Caroline Tørdaltonecaroline@gmail.com97606298
Kiosk- og sosialtansvarligThomas Vikanethomas.vikanes@makingwaves.no90682976
RekrutteringKristin Eliassenkristin.eliassen@fagbokforlaget.no97057413
StyremedlemCathrine Haavindchaavind@awilhelmsen.no93428464
HovedtrenerMark DiGiacomomark.digacomo@basket.no92012866
SpillerrepresentantSander Heibergaleksander.heiberg@gmail.com96627662
Web-AnsvarligPer-Einar Nettlipereinarnettli@hotmail.com46504015

 

LagNavnEmailTlf
G99-00Aud Ebba Lieaxlie25@gmail.com94144447
G01-02Cathrine Havvindchaavind@awilhelmsen.no93428464
G03-04Mona Nerli
Monanerli@hotmail.com
92805374
G03-04Jonas Bloomjonas.bloom@power.alstom.com91000104
G05Rune HardenRune_Harden@hotmail.no47255262
G07-08
J06-07-08Thomas Vikanes thomas.vikanes@makingwaves.no90682976
J04-05Kristin Eliassenkristin.eliassen@fagbokforlaget.no97057413
DamerSiri Lægreid Andersensiri.andersen@azets.com97174438